Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Węgrowo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz(Węgrowo + 5 km)

419 000 zł76 m² 5 513,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76 m2. W skład usytuowanego na 4 piętrze mieszkania wchodzą : salon ok.25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinkowa

Kopernika,Grudziądz(Węgrowo + 5 km)

399 000 zł60,41 m² 6 604,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Grudziądz, os. Kopernika, ul. Kalinkowa 13. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal posiada funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przykop

Nowe(Węgrowo + 22 km)

153 000 zł36,32 m² 4 212,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kontakt Dawid Wicki   Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu: mieszkanie 2- pokoje o powierzchni użytkowej 36,32, położona na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Stare Miasto,Grudziądz(Węgrowo + 5 km)

179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie położone Centrum Miasta blisko Rynku! Mieszkanie położone na parterze w kamienicy o powierzchni użytkowej ok 65.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Grupa

Grupa(Węgrowo + 14 km)

119 000 zł30 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka | Grupa | koło Grudziądza | parter | południowa ekspozycja | do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m , parter, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł72,45 m² 5 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Widok na Wisłę, 72 mkw powierzchni i cztery niezależne pokoje - to trzy elementy, które od razu wyróżniają tę ofertę. Do tego pełne wyposażenie i lokal gotowy do wprowadzenia, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Płużnica

Płużnica(Węgrowo + 19 km)

258 000 zł47 m² 5 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie po remoncie w miejscowości Płąchawy, gm. Płużnica Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Grudziądz

Grudziądz(Węgrowo + 5 km)

499 000 zł77,75 m² 6 418,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2 %! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż kolejnej inwestycji pod nazwą "apartamenty Gołębiewski" w Świerkocinie pod Grudziądzem. 900 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Grudziądz(Węgrowo + 5 km)

133 999 zł40 m² 3 349,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Przestronne i klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy - Kilińskiego 8, grudziądz - 1. piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym klimacie, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Laskowice

Laskowice(Węgrowo + 25 km)

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

! nowa niższa cena! Tylko w naszym biurze! 48 mkw nietypowej przestrzeni - świeżo po remoncie | Bory Tucholskie To propozycja dla osób, które nie szukają standardowego mieszkania, lecz wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Węgrowo

Węgrowo,kujawsko-pomorskie

68 000 zł28 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie o powierzchni 28 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Węgrowie. Nieruchomość to duży pokój , kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Węgrowo

Węgrowo,kujawsko-pomorskie

100 000 zł39 m² 2 564,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanko położone w cichej okolicy. 40m2 dwa pokoje, podłogi panele, ściany tapeta, przedpokój płytki, łazienka z kabiną prysznicową, płytki do sufitu Mimo niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Węgrowo

Węgrowo,kujawsko-pomorskie

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanko położone w cichej okolicy. Mimo niedużego metrażu pokoje są przestronne. Obiekt monitorowany, drzwi antywłamaniowe, miejsce parkingowe dla mieszkańców. Bardzo dużą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij